Elis - Úvod

27. srpna 2009 v 15:57 | Mrs.MiláčeK a Mrs.MeDvěDice přidávájí... |  Elis
Ahojky
Tohle je jen úvod takovýho příběhu co píšu
Dofám že vás zaujme

Elis
Úvod
Jmenuji se Elis a je mi 15 roků. Sem do Prahy, jsme se přistěhovali s mámou, z Londýna před třemi lety. Můj táta John nás opustil před čtyřmi lety. Tenkrát se s mámou moc pohádali a dodnes nevím proč ale strašně moc mi chybí. Máma si tady v Praze našla přítele, Jmenuje se Bedřich. Nedá se říct že by byl nějaký pohledný, spíš naopak. No zkrátka do oka mi nepad.

Jinač chodím na gympl no a nedá se říct že bych byla zrovna šprt ba naopak.Učení mě nebaví takže vždy spoléhám na štěstí no a poslušná zrovna taky nejsem. No jo jak každém puberťák mám svoji hlavu. No s naší třídní Ztíhalovou alias Stíhačkou sem si do oka nepadla no spíš většina třídy.Ve vyučování strašně ráda kecám (taky co jiného tam dělat) No jo jenže v loni mě přesadili a sedím sama…Takže moje sešity vypadají, tak jak vypadají..Zkrátka počmárané kde se dá no ale taky jim pár stránek chybí …to už sem se nudila maximálně a potřebovala sem si pokecat s mojí Spolužačkou Tamarou. Je moc fajn holčina se vším se jí můžu svěřit.
To ona se mě ujala když sem se přistěhovala a ještě sem tu nikoho neznala.(no a taky potom jsme za trest zůstali po škole, ta trapná učitelka to nepochopila.) No ale ještě sem zapomněla na Natašu tahle holčina mi taky moc pomohla hlavně s češtinou je to docela těžký jazyk ale s ní sem to zvládla perfektně. S Tamarou a Natašou podnikáme různé výlety při těch se mnohdy hodně zasmějeme.Jsme taková správná trojka ;)…Ale ve třídě kromě těch dobrých lidí máme taky ty zlé a nafoukané takže v první řadě je to Barbienka Karolína, ta snad sbalí i toho nejhezčího kluka na světě.Její tatíček je zazobanej podnikatel a vydělává dost prachů takže ona si chodí jak modelka každý den v jiných hadrech. No a její matka je ještě víc nafoukanější než Karolína i když teď tak přemýšlím jestli to vůbec jde? Jako další tu je Klára taky taková barbie.To je její pravá ruka a zároveň takový poskok co si nechá všechno líbit jenom aby mohla být s Karolínou, dělají ze sebe nejlepší kámošky ale ve skutečnosti se pomlouvají.No jo jsou to dvě takové slepice všechno ví.U nás na škole se nic neudrží v tajemství teda, když to řeknete těm dvou tak do další přestávky už to tajemství není….

No tak to je asi tak všechno k úvodu zbytek věcí se dozvíte za pochodu.
Díly budou kratší nebojte.Nevím jak často budou možná každý den to se ještě podá ale teďko chci znát váš názor.
První díl bude přesně v osm takže koho to zaujalo tak ať v osm příjde

Vaše Mrs.MeDvěDice

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miss.Lilly - vaše Aff♥ Miss.Lilly - vaše Aff♥ | Web | 27. srpna 2009 v 20:03 | Reagovat

To je moc pěkný rozhodně piště dál i ten děj vypadá zajímavě to, že se přistěhovala z Londýna a tak, už se určitě těšim na další díly :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama